This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.plCentrum Zarządzania Nieruchomościami "Arka" Sp. z o. o. to profesjonalna firma zajmująca się świadczeniem usług administrowania i zarządzania zasobami mieszkaniowymi oraz lokalami użytkowymi. Specjalizujemy się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych. Zarządzamy nieruchomościami na terenie całego Bytomia, Zabrza, Rudy Śląskiej i okolic. Dzięki wyspecjalizowanej kadrze jesteśmy w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego standard i stopień zaawansowania technicznego. Firma współpracuje ze specjalistami wykonującymi projekty i przeglądy budowlane, przeglądy kominiarskie, przeglądy gazowe, przeglądy elektryczne, kosztorysy, specjalistami sprawującymi funkcje inspektora nadzoru budowlanego, prawnikami prowadzącymi sprawy wspólnot mieszkaniowych oraz z rzeczoznawcami i notariuszami. Dodatkowo współpracujemy z kilkunastoma firmami świadczącymi usługi utrzymania czystości, usługi pogotowia awaryjnego, firmami budowlanymi itp. Funkcjonujemy w oparciu o nowoczesne i sprawdzone metody usprawniające obsługę nieruchomości profesjonalne oprogramowanie, archiwizację danych, komunikację przy pomocy poczty elektronicznej sprawiając, że współpraca z nami jest wygodna i bezpieczna. Działalność prowadzona jest w nowocześnie wyposażonym biurze znajdującym się w Bytomiu przy ul. Korfantego 23/1. Formę współpracy z naszymi klientami zawsze dostosowujemy do ich indywidualnych potrzeb. Prowadzimy działalność zgodnie z polskim prawem w oparciu o licencje zarządców nieruchomości wydane przez Ministerstwo Infrastruktury.